Pec ako taká

Pec nájdete v kuchyni ľahko. Býva to jedna z najväčších vecí.

Sporák

Sporák, to je myslím samček sporiteľne, latinský názov sa líši podľa čeľade buď Plínius Horákus, alebo Elektrikus Platničkus.

Býva totiž na plyn, alebo na elektriku.

Akú pec máte, takú máte, výsledok bude dosť podobný. Na oboch sa dá popáliť, aj navariť znamenité jedlo. Ak máte plynovú pec, zrejme ste zvyknutí na plyn a elektrická sa vám páčiť nebude. Presne naopak to platí pre tých, čo si zvykli na elektriku.

V posledných rokoch sa do našich kuchyní začali z obchodov sťahovať aj mikrovlnky. Sú to malé, nenáročné piecky, ktoré vedia rýchlo prihriať, no nedokážu chladiť. Je to podobné, ako auto s pedálom na plyn, ale bez brzdy.

Mikrovlnka

V mikrovlnke je zábava, pretože v nej je kolotoč. Márne však na mňa papúch robí psie oči, aby som ho povozil. Nespravím to. Kto by potom utieral steny?

Komentáre k článku: Pec ako taká

 1. reklamka 20. septembra 2008

  papagaj v mikre :-)) skvelé

 2. ela 20. decembra 2008

  Ta fotka posledná a komentár k nej – rechtam sa cely čas 😀

 3. Majuška 21. apríla 2009

  tak pripájam sa k poslednému komentáru fakt bomba!

 4. Anina 13. mája 2015

  Miro, si kus veselého chlapa … som sa pobavila 🙂

 5. Longantoine 10. júna 2015

  Thank God. Day 3 of no sleep. Both hands numb from the ring finger to the thumb. A paufinl numb. A horrible ache. It slowly creeps up your arm until you find yourself crying and frantically rubbing up your forearm and upper arm. You know it won’t help, but by God, it seems the only thing left to do. Like when you let you hands get too cold when shoveling and they ache so badly when they get warm.Spot on the ever present pain is between the shoulder blades. Not to mention the frequent and intense migraines.After 2 years of having muscle relaxers shoved at me, I finally have something that I can do MYSELF to relieve this pain.It is now 5 a.m. and I’ve been up for 4 hours because standing with my arm at my side brings some measure of relief.Consider yourself bookmarked. I will be back twice a day. When I get up and before bed.Please let this work!

 6. Cop 11. decembra 2015

  continues to lecture on, and pusiblh, the latest techniques for natural male breast reduction, and gynecomastia cures without surgery . Visit his site for all of the latest and greatest exercises to lose manboobs. exercises to

Pridajte komentár:

Napíšte váš komentár k článku...

Vyplňte ešte: